Dłonie i stopy

Dłonie

Jedwabiście gładka i delikatna skóra dłoni oraz zdrowe i wypielęgnowane paznokcie są atutem w każdych okolicznościach. Dłonie są naszą wizytówką, zadbajmy więc o nie tak, jak tego potrzebują…

Manicure klasyczny

Zabieg rozpoczyna się dezynfekcją dłoni i ewentualnym usunięciem pozostałości lakieru. Następnie nadajemy paznokciom właściwy kształt poprzez opiłowanie ich pilnikiem. Kolejno wykonujemy kąpiel dłoni w wodzie z dodatkiem środków zmiękczających, by móc dokładnie odsunąć skórki i w razie potrzeby usuwamy cążkami ich nadmiar. Ewentualne zgrubienia na bokach palców wygładzamy przy użyciu frezarki. Następnie wykonujemy aromatyczny peeling na bazie odżywczych olejków, po czym wmasowujemy w skórę dłoni głęboko nawilżający, rewitalizujący krem, chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych. Zabieg kończy się nałożeniem na paznokcie właściwie dobranej odżywki bądź wybranego lakieru. U Panów na życzenie polerujemy płytkę i wmasowujemy w skórki pielęgnacyjne masełko bądź oliwkę. Wszelkie narzędzia mające styczność z dłońmi klientki są uprzednio dezynfekowane, a następnie sterylizowane w temp. 180 stopni, co daje pewność wysokiego poziomu bezpieczeństwa i higieny.

Czas trwania: 45-60 min,

cena: 30 zł (bez malowania),

40 zł (z malowaniem lakierem zwykłym),

60 zł (z malowaniem lakierem hybrydowym)


Manicure odżywczy SPA

manicureJest niezwykle przyjemnym zabiegiem pielęgnacyjnym, polecanym dla osób, które obok pielęgnacji dłoni chciałyby podarować sobie chwilę odprężenia i relaksu. Obok wszystkich czynności, które wykonujemy w klasycznym manicure, tutaj znajdzie się także odprężający masaż dłoni oraz odżywcza maska na bazie kosmetyków aromaterapeutycznych, bogatych w witaminy oraz wyciągi z owoców i roślin. Po tym zabiegu zalecamy pozostawić paznokcie bez malowania, gdyż duża ilość składników nawilżających i olejków odżywczych jest wchłaniana także przez płytkę paznokcia, co w istotny sposób może zmniejszyć przyczepność lakieru.

Czas trwania: ok. 1 h, cena: 50 złManicure japoński

Jeśli Twoim problemem są kruche, łamliwe, rozdwajające się paznokcie, to jest to doskonała propozycja właśnie dla Ciebie!

Już 400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły. Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila ją w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

images-6

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure klasycznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut (razem z manicure klasycznym ok. 1 godz.) i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.

UWAGA! Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.

Manicure japoński:  cena 35 zł,   czas trwania: ok. 30 minut

Manicure japoński +manicure klasyczny:  cena 55 zł, czas trwania ok. 1 h

Parafina na dłonie + maska

W odpowiedzi na częsty problem, jakim jest suchość i szorstkość skóry naszych dłoni, polecamy zabieg parafinowy. Po wykonaniu peelingu, wmasowujemy regenerującą maskę, a następnie zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie, wspaniale rozgrzewającej przemarznięte dłonie i stopy, poprawiającej krążenie podskórne, a także kojącej bóle drobnych stawów. Zanurzone w parafinie dłonie otulamy w miękkie rękawice, by poddać je dobroczynnemu działaniu parafiny na 30 minut. Regularne korzystanie z tego zabiegu znacząco poprawia kondycję skóry dłoni, czyniąc ją zdrowszą, jaśniejszą i bardziej nawilżoną, a także wpływa na poprawę stanu paznokci, które stają się mniej łamliwe i nie rozdwajają się. Zabieg jest bardzo przyjemny, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Czas zabiegu: ok 30 min, cena: 40 zł

Stopy

beautiful legs and hands with perfect french pedicureNasze stopy są istotnym elementem urody, dlatego ważne jest, by były zawsze wypielęgnowane i piękne. Ich piękno i zdrowie jest niezbędne dla naszego dobrego samopoczucia.

Pedicure podstawowy

Zabieg wykonywany jest przy użyciu wysokiej jakości frezarki z odciągiem pyłu, a także sterylnych narzędzi, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny. Polega na wykonaniu odświeżająco-relaksującej kąpieli stóp, po której wykonywany jest peeling, a następnie nakładany jest preparat zmiękczający na miejsca pokryte zgrubiałym naskórkiem. Po chwili naskórek ten można usunąć za pomocą frezarki. Kolejnym etapem jest opracowanie skórek, skrócenie paznokci i nadanie im pożądanego kształtu. Na koniec w skórę stóp wmasowywany jest odpowiednio dobrany krem, paznokcie mogą zostać pokryte odżywką lub pomalowane wybranym lakierem.

Czas trwania ok. 1 – 1,5 h,

cena: 65 zł (bez malowania),

75 zł (z malowaniem),

100 zł (z malowaniem lakierem hybrydowym)

Pedicure odżywczy SPA

Podobnie jak w przypadku dłoni, oferujemy Państwu zabieg niezwykle przyjemny, bogaty w doznania płynące z użytych kosmetyków aromaterapeutycznych. Zabieg obejmuje wszelkie czynności analogicznie do pedicure podstawowego, wzbogacony jest o relaksujący masaż stóp oraz maskę intensywnie i głęboko nawilżającą suchą i szorstką skórę. Po tym zabiegu zalecamy pozostawić paznokcie bez malowania, gdyż duża ilość składników nawilżających i olejków odżywczych jest wchłaniania także przez płytkę paznokcia, co w istotny sposób może zmniejszyć przyczepność lakieru.

Czas trwania: ok. 1,5 h, cena: 80 zł